Hledáme zkušené relationship manager/ky pro MID - Plzeň

 • Plzeň
 • Korporátní bankovnictví

Odpovědět

Do týmu zkušených obchodníků a obchodnic v Plzni hledáme posilu. Máte zkušenost s korporátní klientelou, správou portfolia i akvizicemi? Na západočeském trhu se neztratíte? Máme příležitost pro opravdové profesionály - a šanci poznat lukrativní MID klientelu vám dáme i tehdy, pokud už za sebou máte alespoň několik let zkušeností se segmentem SME a chcete se posunout dál.

Na této pozici budete:

 • Obchodovat, hledat nový byznys, ale také se starat o zajímavé portfolio existujících klientů
 • Být jim skutečným partnerem, zvyšovat jejich spokojenost a maximalizovat výnosy - i díky svým bohatým zkušenostem
 • Zabezpečovat vysoce profesionální a kvalitní poradenství svěřeným klientům segmentu
 • Neustále monitorovat finanční situaci klienta i trhu, zabezpečovat řádné a včasné podklady a detaily pro vstupní i průběžné hodnocení rizik spojených s komerčním vztahem

Požadujeme:

 • Vysokoškolské vzdělání
 • Velmi dobrá znalost bankovnictví, zejména úvěrových produktů
 • Vyznat se také musíte v podnikatelském prostředí
 • Základní znalost z oblasti národního a mezinárodního obchodního a účetního práva výhodou
 • Výborné obchodní a komunikační dovednosti
 • Velmi dobrá znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou

Nabízíme

 • Zajímavou samostatnou pracovní pozici spojenou s kontaktem s firemními klienty
 • Zázemí renomované banky
 • Možnosti dalšího vzdělávání a profesního růstu - například manažerská akademie či segment Large Corporate
 • Velmi dobré platové ohodnocení a zajímavé zaměstnanecké benefity

V případě zájmu o toto pracovní místo prosím pokračujte prostřednictvím tlačítka "Odpovědět". Po vyplnění kontaktních informací do formuláře LMC s.r.o. musíte kliknout na tlačítko „Přihlásit se a pokračovat“ a v dalším okně vyplnit odpovědní formulář UniCredit Bank. Součástí tohoto odpovědního formuláře je přiložení strukturovaného životopisu a zodpovězení doplňujících otázek, bez tohoto kroku se k nám Váš životopis nedostane.
Systém zašle automatickou odpověď na Váš e-mail. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Staňte se součástí společnosti, která vytváří trendy. Začínáme už s výběrovým řízením - prvním kolem pohovoru vás provede náborový chatbot. Na rozhovor s ním potřebujete asi 30 minut a dostane vás přímo před manažera/manažerku. Do e-mailu vám po odeslání životopisu přijdou instrukce s odkazem, který můžete otevřít z počítače, tabletu i telefonu. Se smart náborem jsme na českém trhu první – tak si zkuste výběrové řízení budoucnosti!

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým

Přihlášení na pozici (Krok 1/2)

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., IČO: 64948242, Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 14092, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů, Český trh práce s.r.o. a personální agentury. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací o zpracovatelích naleznete v Poučení o zpracování osobních údajů: https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty-2017/ostatni/Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_kandidata.pdf.

Odvolání souhlasu můžete provést na každé pobočce, prostřednictvím svého internetového bankovnictví nebo stejným způsobem, jako můžete podat stížnost.
Podání námitky je třeba provést písemně, doručením na pobočku, do internetového bankovnictví nebo na e-mail dpo@unicreditgroup.cz.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.