Senior Compliance Specialista/tka

 • Praha
 • Právní, Compliance, Audit, Bankovní bezpečnost

Odpovědět

Je riziko Tvojí vášní a web ČNB máš jako homepage? Umíš regulatorní rizika řídit tak, aby byznys mohl/a šlapat i pod palbou regulace? Potom si budeme skvěle rozumět a rádi Tě přivítáme v týmu General Compliance!

Aktuálně tedy hledáme zkušeného/nou a samostatného/nou compliance specialistu/tku, který/á dlouhodobě posílí náš tým. Nabízíme monžnost zkráceného úvazku 32 hodin týdně.

Co Tě čeká?

 • Řízení compliance rizik v mnoha různých oblastech, především hledáme profesionála/lku v oblasti provádění hodnocení compliance rizik, mapování a analyzování regulace a implementace do prostředí banky.
 • Dostaneš na starost konkrétní oblasti, kde je třeba zajistit, aby banka byla v souladu s regulací.
 • Budeš komunikovat s byznysem a pomáhat jim hledat řešení (podílet se na implementačních projektech).

Co máš mít za sebou?

 • Vysoká škola právního případně ekonomického směru se bude opravdu hodit.
 • Hledám někoho, kdo už ví, co a jak. Předchozí několikaletá zkušenost je tak velkou výhodou – ideálně s řízením regulatorních rizik a je jedno, jestli z compliance, auditu, consultingu nebo odjinud.
 • Napsat anglicky email a konverzovat je pro Tebe hračka.

PSD, CCD, MCD, GDPR, ochrana hospodářské soutěže, střet zájmů nebo whistleblowing pro Tebe nejsou bezvýznamné pojmy. Pokud jsi s některou agendou již pracoval/a či kontroloval/a, je to velké plus.

A co za to?

 • Spoustu prostoru pro seberealizaci a osobní růst – šéf, co nemá rád mikromanagement a dá ti raději důvěru a volnou ruku.
 • Férovou mzdu včetně ročního bonusu a potom takovou tu klasiku – stravenky, 5 týdnů dovolené, 4 dny na regeneraci, narozeninové volno či zvýhodněné finanční produkty.
 • 20 000 benefitních bodů do Benefit-plus.
 • Super akce s kolegy (vánoční večírek, sportovní hry, off-site meeting) a spousta sportovního vyžití (jóga, běžecký klub, intervalový tréning, …).
 • Home office – fungujeme v režimu smart office, takže pokud práce z domova 1 až 2 dny v týdnu je pro tebe plus, u nás to není problém.

V případě zájmu o toto pracovní místo prosím pokračujte prostřednictvím tlačítka "Odpovědět". Po vyplnění kontaktních informací do formuláře LMC s.r.o. musíte kliknout na tlačítko „Přihlásit se a pokračovat“ a v dalším okně vyplnit odpovědní formulář UniCredit Bank. Součástí tohoto odpovědního formuláře je přiložení strukturovaného životopisu a zodpovězení doplňujících otázek, bez tohoto kroku se k nám Váš životopis nedostane.
Systém zašle automatickou odpověď na Váš e-mail. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Staňte se součástí společnosti, která vytváří trendy. Začínáme už s výběrovým řízením - prvním kolem pohovoru vás provede náborový chatbot. Na rozhovor s ním potřebujete asi 30 minut a dostane vás přímo před manažera/manažerku. Do e-mailu vám po odeslání životopisu přijdou instrukce s odkazem, který můžete otevřít z počítače, tabletu i telefonu. Se smart náborem jsme na českém trhu první – tak si zkuste výběrové řízení budoucnosti!

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým

Přihlášení na pozici (Krok 1/2)

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., IČO: 64948242, Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 14092, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů, Český trh práce s.r.o. a personální agentury. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací o zpracovatelích naleznete v Poučení o zpracování osobních údajů: https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty-2017/ostatni/Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_kandidata.pdf.

Odvolání souhlasu můžete provést na každé pobočce, prostřednictvím svého internetového bankovnictví nebo stejným způsobem, jako můžete podat stížnost.
Podání námitky je třeba provést písemně, doručením na pobočku, do internetového bankovnictví nebo na e-mail dpo@unicreditgroup.cz.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.