KLIENTSKÝ PORADCE/OSOBNÍ BANKÉŘ – POBOČKA Brno Vinohrady

  • Brno
  • Retailové bankovnictví a hypotéky

Odpovědět

Láká vás práce v bance a nemáte zatím praxi? Nevadí, vše vás naučíme! Případně hledáte kariérní změnu a máte kvalitní zkušenosti? Oceníme to!
Pokud máte obchod v krvi, chcete si neomezeně vydělat a rádi byste přitom lidem pomáhali spravovat jejich finance, je tato pracovní pozice příležitostí právě pro vás.
Přidejte se do našeho týmu, kde se prací bavíme a zažíváme i nevšední zážitky mimo ni.
CO OČEKÁVÁTE OD IDEÁLNÍ OBCHODNÍ POZICE? PŘIJĎTE NÁM TO ŘÍCI!

U nás se můžete těšit na

• neomezenou výši výdělku
• kompletní produktovou nabídku, vlastní klientské portfolio a možnost spolupráce s externími partnery
• zkušeného manažera, který vám pomůže v osobním rozvoji
• přátelský kolektiv, kde se nebudete nudit
• možnost specializace na konkrétní oblast (spotřebitelské a hypo úvěry, investice, firemní segment, pojišťění)
• kvalitní vzdělávací programy UniCredit Bank

BEZ ČEHO SE NEOBEJDETE?

• umíte dosáhnout svého cíle
• chcete se neustále zlepšovat a pracovat na svém rozvoji
• mezi lidmi jste jako ryba ve vodě a nebojíte se být proaktivní
• baví vás pomáhat a hledat řešení pro individuální situace
• máte plynuloučeštinu a ukončené SŠ vzdělání s maturitou

Velmi nás potěšíte, pokud již vlastníte odbornou certifikaci ČNB, ale není to podmínkou.

V případě zájmu o toto pracovní místo prosím pokračujte prostřednictvím tlačítka "Odpovědět". Po vyplnění kontaktních informací do formuláře LMC s.r.o. musíte kliknout na tlačítko „Přihlásit se a pokračovat“ a v dalším okně vyplnit odpovědní formulář UniCredit Bank. Součástí tohoto odpovědního formuláře je přiložení strukturovaného životopisu a zodpovězení doplňujících otázek, bez tohoto kroku se k nám Váš životopis nedostane.
Systém zašle automatickou odpověď na Váš e-mail. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Obchodní místa pod značkou UniCredit Bank Expres představují unikátní koncept spojení Unicredit Bank Czech Republic, a.s. a partnera (samostatného podnikatele) provozujícího vybrané obchodní místo. Obchodní místa UniCredit Bank Expres jsou jako distribuční kanál provozována na franšízovém principu a jejích hlavní role je nabídka a prodej základních produktů a služeb pro občany, podnikatele, malé a střední firmy v lokalitách svého umístění, respektive v jejich spádových oblastech. V jedné z těchto poboček nabízíme volné pracovní místo na pozici:

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Martina Stránská

Přihlášení na pozici (Krok 1/2)

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., IČO: 64948242, Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 14092, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů, Český trh práce s.r.o. a personální agentury. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací o zpracovatelích naleznete v Poučení o zpracování osobních údajů: https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty-2017/ostatni/Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_kandidata.pdf.

Podání námitky je třeba provést písemně, doručením na pobočku, do internetového bankovnictví nebo na e-mail recruitment@unicreditgroup.cz.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 26441381, se sídlem Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.