Hledáme analytiky/analytičky - příležitost pro juniory!

 • Praha
 • Datová analýza a reporting

Odpovědět

Baví Vás práce s čísly a zajímá Vás, co se za nimi skrývá? Rádi byste získali praktickou zkušenost s datovou analýzou, ale zároveň Vás zajímá i oblast financí a bankovnictví? Hledáte rádi cesty, jak věci zjednodušovat a zlepšovat? Přidejte se do týmu, co připravuje forecasty, o které se opírá celá banka.

Co budete mít na starosti?

 • Hrát si s daty i čísly - kromě Excelu se naučíte i se systémem SAS
 • Důležité je, abyste pracovali precizně, ale nebáli se rychle měnících deadlinů či priorit
 • Budete forecastovat, monitorovat, analyzovat a plánovat
 • Čeká vás plánování finančních cílů banky a sledování jejich plnění
 • Seznámíte se s regulatorními požadavky, na základě kterých připravíte analýzu i strategii
 • Budete psát executive summaries = v pár bodech se naučíte vysvětlit třeba celý vesmír

Co od Vás na začátek potřebujeme?

 • Chcete se učit, baví vás rychlé pracovní tempo a umíte si hlídat vlastní deadliny
 • Máte komunikativní znalost anglického jazyka
 • Zkušenost s analýzou, klidně jen v Excelu, výhodou
 • Zájem o oblast finančního plánování/controlling a zájem o makroekonomické trendy/souvislosti

Co u nás najdete?

 • Skvělou praxi a možnost prozkoumat všechny kouty banky
 • Dlouhodobé uplatnění – šikovné analytiky si hýčkáme
 • Férové benefity – 30 dní volna, sick days, 20.000 bodů do kafeterie, 125korunové stravenky i výhodné bankovní produkty
 • Do budoucna možnost práce v zahraničí v rámci skupiny UniCredit
 • Super jsou i naše zbrusu nové kanceláře na pražské Brumlovce a možnost práci v nich kombinovat s home office
 • Pokud ukončujete studium, umíme vám nabídnout flexibilitu, která vás v tom podpoří

Staňte se součástí společnosti, která vytváří trendy. Začínáme už s výběrovým řízením - prvním kolem pohovoru vás provede náborový chatbot. Na rozhovor s ním potřebujete asi 30 minut a dostane vás přímo před manažera/manažerku. Do e-mailu vám po odeslání životopisu přijdou instrukce s odkazem, který můžete otevřít z počítače, tabletu i telefonu. Se smart náborem jsme na českém trhu první – tak si zkuste výběrové řízení budoucnosti!

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým

Přihlášení na pozici (Krok 1/2)

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., IČO: 64948242, Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 14092, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů, Český trh práce s.r.o. a personální agentury. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací o zpracovatelích naleznete v Poučení o zpracování osobních údajů: https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty-2017/ostatni/Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_kandidata.pdf.

Odvolání souhlasu můžete provést na každé pobočce, prostřednictvím svého internetového bankovnictví nebo stejným způsobem, jako můžete podat stížnost.
Podání námitky je třeba provést písemně, doručením na pobočku, do internetového bankovnictví nebo na e-mail dpo@unicreditgroup.cz.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 26441381, se sídlem Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.