Hledáme trainee do týmu Accounting!

 • Praha
 • Korporátní bankovnictví, Řízení a analýza rizik, Pozice pro absolventy

Odpovědět

Stále nemáte jasno, kudy povedou Vaše kroky z vysoké školy? Toto rozhodování není vůbec jednoduché a je fajn, když Vám v něm někdo podá pomocnou ruku. V UniCredit Bank na Vás myslíme a díky Trainee programu Vám chceme dát příležitost seznámit se s bankovnictvím, jeho fungováním a prací v něm.

Co potřebujete k úspěchu:

 • Máte základní orientaci v účetnictví, případně zájem o oblast Mezinárodních standardů IFRS
 • Jste zvyklý/á pracovat s MS Office, zejm. důležitý je Excel
 • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost a chuť učit
 • Domluvíte se anglicky
 • Neodradí vás rutina, ale zároveň v ní chcete hledat smysluplné zkratky a prostor pro automatizaci
 • Studujete poslední ročník vysoké školy, máte chuť u nás nastartovat kariéru

Co vás naučíme:

 • Budete zpracovávat agendu majetku, od evidence faktur po aktivaci, odpisy majetku a vyřazení, z účetního i daňového pohledu
 • Agendu IFRS 16 Leasingy
 • Agendu odpisy pohledávek
 • Budete se podílet na vývoji nových SW řešení, automatizace, digitalizace, optimalizace pracovních procesů
 • Komunikace napříč odděleními banky (Daňové oddělení, metodika, reporting) komunikace s auditory
 • A mnohé další

Jak trainee program probíhá:

 • Nastoupíte na DPČ (program je max. na 1 rok. Po roce nastoupíte na HPP na plný či zkrácený úvazek, podle toho, jak Vám to bude vyhovovat)
 • Od samého začátku budete mít naplánovanou evaluační cestu, díky které budete každý kvartál získávat nové dovednosti třeba i díky interním/externím školením
 • Vaší cestou Vás provede tzv. Buddy - zkušený kolega, který Vám se vším pomůže
 • Budete moct využít benefity jako zvýhodněná Multisport karta nebo Seduo - online vzdělávací platformu s nesčetným množstvím videokurzů
 • Dostanete příležitost spolupracovat s námi na Vaší diplomové práci

V případě zájmu o toto pracovní místo prosím pokračujte prostřednictvím tlačítka "Odpovědět". Po vyplnění kontaktních informací do formuláře LMC s.r.o. musíte kliknout na tlačítko „Přihlásit se a pokračovat“ a v dalším okně vyplnit odpovědní formulář UniCredit Bank. Součástí tohoto odpovědního formuláře je přiložení strukturovaného životopisu a zodpovězení doplňujících otázek, bez tohoto kroku se k nám Váš životopis nedostane.
Systém zašle automatickou odpověď na Váš e-mail. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým

Přihlášení na pozici (Krok 1/2)

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., IČO: 64948242, Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 14092, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů, Český trh práce s.r.o. a personální agentury. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací o zpracovatelích naleznete v Poučení o zpracování osobních údajů: https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty-2017/ostatni/Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_kandidata.pdf.

Podání námitky je třeba provést písemně, doručením na pobočku, do internetového bankovnictví nebo na e-mail recruitment@unicreditgroup.cz.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 26441381, se sídlem Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.