Osobní bankéř/bankéřka - Valdek

 • Praha
 • Retailové bankovnictví a hypotéky

Odpovědět

Naši Osobní bankéři a bankéřky se starají o portfolio našich klientů a pomáhají jim plnit jejich sny a přání. Plánují s klienty další kroky, jak jejich cílů dosáhnout a hledají vhodná řešení pomocí našich bankovních produktů a služeb jako jsou investice nebo třeba i hypotéky.

Osobní bankéř/bankéřka je člověk se zápalem pro obchod, týmovým duchem, chutí pomoc našim klientům a má rád/a zábavu. Odměnou mu/jí je pohodový kolektiv, spousta benefitů a v neposlední řadě možnost olivnit vlastní výdělek. A právě teď zrovna jednoho/jednu další hledáme.

JAK BUDE VYPADAT VÁŠ PRACOVNÍ DEN?

 • Během pracovní doby se budete věnovat protfoliu svých klientů a radi a pomáhat jim v oblasti investic a plánovat s nimi jejich budoucnost.
 • Také se spolu s klienty podíváte do oblasti bydlení a budete s nimi řešit tuto otázku třeba právě v souvislosti s budoucí nebo stávající hypotékou.
 • Občas se v domácnosti něco rozbije nebo je na čase něco zrekonstruovat, abyste pomohl/a svým klientům v řešení i těchto situací, budete se s nimi bavit o spotřebitelském financování.
 • Naše produktové portfolio je samozřejmě daleko širší, proto budete potřebovat znát i další produkty banky jako jsou běžné a spořící účty, abyste klientovi mohl/a poskytnout vždy tu nejlepší péči.
 • Své portfolio klinetů budete také rozšiřovat o nové klienty třeba právě díky vysoké kvalitě Vaší práce a doporučení Vašich stávajících klientů.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

 • Výplata vždy 1. den v měsíci a kvartální bonusy
 • Plně hrazené stravenky ve výši 135 Kč = cca 8 100 Kč kvartálně
 • Příležitost kariérně růst třeba až na manažerskou pozici
 • 5 týdnů dovolené, k tomu navíc narozeninové volno, sick days a 4 dny na regeneraci
 • 20 000+ benefit bodů, které můžete uplatnit na sport, kulturu, vzdělání, masáže, výlety, zdravotnické pomůcky a léky, kino, vstupenky a jiné aktivity dle vašho výběru. Čím déle s námi budete, tím více bodů získáte
 • Možnost zřídit si Multisport kartu
 • Postaráme se i o váš rozvoj pomocí mentoringových programů nebo programů pro talenty a budoucí manažery
 • V období Vánoc nás čeká Vánoční večírek, v průběhu roku pořádáme sportovní hry a spolu s týmem na pobočce můžete kdykoliv zajít na pivo nebo vyjet na teambuilding

CO JE K TOMU TŘEBA?

 • Minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou, bez toho nemůžete složit bankovní certifikace
 • Měli byste mít obchodního ducha, rádi komunikovat a také cítit ochotu lidem pomáhat a aktivně řešit jejich požadavky
 • Výhodou je znalost cizího jazyka - ideálně angličtina, neztratíte se u nás ani s italštinou, protože někteří naši klienti jsou ze zahraničí. Není nutné mít perfektní gramatiku, je potřeba se s klientem umět domluvit a pomoci mu.
 • Předchozí bankovní zkušenosti se rozhodně budou hodit, lépe a rychleji se tak u nás zorientujete
 • Bankovní certifikace jsou také výhodou, abyste se mohli do práce pustit co nejdříve

V případě zájmu o toto pracovní místo prosím pokračujte prostřednictvím tlačítka "Odpovědět". Po vyplnění kontaktních informací do formuláře LMC s.r.o. musíte kliknout na tlačítko „Přihlásit se a pokračovat“ a v dalším okně vyplnit odpovědní formulář UniCredit Bank. Součástí tohoto odpovědního formuláře je přiložení strukturovaného životopisu a zodpovězení doplňujících otázek, bez tohoto kroku se k nám Váš životopis nedostane.
Systém zašle automatickou odpověď na Váš e-mail. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým

Přihlášení na pozici (Krok 1/2)

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., IČO: 64948242, Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 14092, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů, Český trh práce s.r.o. a personální agentury. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací o zpracovatelích naleznete v Poučení o zpracování osobních údajů: https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty-2017/ostatni/Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_kandidata.pdf.

Podání námitky je třeba provést písemně, doručením na pobočku, do internetového bankovnictví nebo na e-mail recruitment@unicreditgroup.cz.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 26441381, se sídlem Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.