Komerční bankéř-junior Šumperk

  • Šumperk

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Náplň práce

Do pobočky v Šumperku hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici komerční bankéř.

  • akviziční činnost – získávání nových klientů
  • obsluha klientů banky v segmentu menších firem a živnostníků
  • prodej produktů banky stávajícím klientům, zpracování klientských požadavků
  • správa klientské databáze
  • odpovědnost za prodejní výsledky
  • odpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb a kvalitu úvěrového portfolia

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenost z bankovnictví podmínkou alespoň na pozici osobní nebo hypotéční bankéř
  • předchozí zkušenost na pozici se zaměřením na malé firmy a živnostníky velkou výhodou
  • porozumění finančním výkazům a orientaci ve firemních financích
  • dobrou orientaci v regionu
  • vysokou motivaci, obchodní talent a pracovní nasazení
  • ochota a schopnost se učit a pracovat v dynamickém prostředí
  • aktivní znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

  • adaptační proces pro výkon této pozice
  • zajímavou samostatnou pracovní pozici spojenou s kontaktem s klienty
  • možnosti dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • velmi dobré platové ohodnocení a zajímavé zaměstnanecké benefity

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Za interní nábor na tuto pozici zodpovídá HR Business Partner Zuzana Masaryková.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Kateřina Gruňová