Komerční bankéř/Osobní bankéř Most

  • Most

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Náplň práce

Do týmu bankéřů v Mostu hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici komerční bankéř/osobní bankéř.

Náplní práce bude:

• obsluha klientů banky v segmentu menších firem a živnostníků
• prodej produktů banky stávajícím klientům, zpracování klientských požadavků
• akviziční činnost – získávání nových klientů
• správa klientské databáze
• odpovědnost za své prodejní výsledky
• odpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb a kvalitu úvěrového portfolia

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
• předchozí zkušenost na pozici bankéře, ideálně se zaměřením na malé firmy a živnostníky výhodou
• základní znalost bankovních produktů pro firemní klientelu
• porozumění finančním výkazům a orientaci ve firemních financích
• dobrou orientaci v regionu
• vysokou motivaci, obchodní talent a pracovní nasazení
• aktivní znalost anglického nebo jiného sv.jazyka výhodou (ne podmínkou)

Nabízíme

• velmi zajímavou a samostatnou pracovní pozici spojenou s kontaktem s klienty - firmami
• možnosti dalšího vzdělávání a profesního růstu
• velmi dobré platové ohodnocení
• zajímavé zaměstnanecké benefity

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Za interní nábor na tuto pozici zodpovídá Vrabcová Jana.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Kateřina Gruňová