Osobní bankéř / hypotéky - Havířov

  • Havířov

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Nejúspěšnější pobočka v rámci regionu hledá kolegu na pozici Osobní bankéř se zaměřením na hypotéky.
Ideální kandidát již nyní působí na obchodní pozici a rád by se kariérně posunul. Hledáme pozitivního, aktivního člověka s chutí do obchodu a s velkým zájmem o hypotéky.

Náplň práce

  • poskytování kvalitního a profesionálního poradenství v oblasti hypoték
  • identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení
  • péče o svěřené portfolio klientů a získávání nových klientů
  • odpovědnost za své prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb
  • budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty
  • správa klientské databáze

Požadujeme

  • ideálně již dosavadní zkušenost se zpracováním hypoték (ideálně i investic)
  • obchodní duch a prokazatelné prodejní dovednosti
  • praxe v retailovém bankovnictví nebo prodeji finančních služeb výhodou
  • velmi dobré komunikační schopnosti a sociální obratnost
  • důslednost a zodpovědnost v péči o klienty
  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru

Nabízíme

  • samostatnou práci s kontaktem s afluentními klienty
  • možnost získat zajímavé zkušenosti a uskutečnit kariérní růst v rámci banky či skupiny UniCredit
  • možnost učit se novým věcem prostřednictvím zdělávání, intenzivního adaptačního procesu a rozvojových programů - školení na hypotéky, investice
  • přátelský pracovní tým

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Kateřina Gruňová