Klientský poradce - Žďár nad Sázavou

  • Žďár nad Sázavou

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Pro pobočku ve Žďáře nad Sázavou aktuálně hledáme zkušeného a proklientsky orientovaného kolegu či kolegyni na pozici Klientský poradce.

Náplň práce

  • denní kontakt s klientem se zaměřením na klientský servis
  • doporučování a poskytování poradenství v oblasti produktů banky
  • aktivní nabízení jiných produktů dle vámi zmapovaných potřeb klienta
  • telefonické oslovování nových klientů
  • vedení administrativy spojené se servisem pro klienty
  • provádění pokladních operací – příjem a výdej hotovosti, směnárenské operace
  • kontrolu pokladních dokladů, vedení pokladních knih, zpracování statistik pro ČNB

Požadujeme

  • ukončené SŠ vzdělání (nejlépe obchodní akademie)
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • kultivovaný projev
  • zaměření na zákazníka
  • pečlivost a samostatnost
  • zájem učit se nové věci
  • aktivitu, pružnost a schopnost práce pod tlakem
  • relevantní pracovní zkušenosti výhodou nikoli podmínkou

Nabízíme

  • zajímavé fixní mzdové ohodnocení + variabilní část dle vašich obchodních výsledků
  • kompletní zaškolení a možnost dalšího rozvoje
  • možnost osobního a profesního růstu
  • dlouhodobou stabilní spolupráci
  • práci v atraktivním prostředí
  • přátelský tým

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Za interní nábor na tuto pozici zodpovídá HR Business Partner Zuzana Masaryková.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Kateřina Gruňová