Komerční bankéř Zlín

  • Zlínský kraj
  • Retailové bankovnictví a hypotéky

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Náplň práce

Pro doplnění týmu pobočky ve Zlíně aktuálně hledáme aktivního a proobchodně zaměřeného komerčního bankéře.
Náplň práce komerčního bankéře je:

  • prodej bankovních služeb se zaměřením na klienty ze segmentu Small Business (firmy s obratem do 50mio)
  • servis a zpracování požadavků klientů včetně úvěrových žádostí
  • akviziční činnost
  • správa klientského portfolia, vytváření dlouhodobých dobrých vztahů s klienty
  • odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxi v oblasti prodeje finančních služeb v segmentu small business min. 5 let
  • Výbornou znalost finančních výkazů a a podnikových financí
  • Obchodní duch a prodejní dovednosti podmínkou
  • Komunikační dovednosti a sociální obratnost
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Ochotu a schopnost rychle se učit nové věci
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné mezinárodní banky a pobočku s výborným managementem a výsledky
  • Zajímavou samostatnou pracovní pozici spojenou s kontaktem s klienty
  • Možnosti dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Motivující platové ohodnocení + nadstandardní benefity
  • Přátelský pracovní tým

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Kateřina Gruňová