Bankéř pro svobodná povolání Brno, Kobližná

  • Brno

Svět je plný lidí, kteří nepřestávají chtít víc. Nechtějí čekat, co jim připraví ostatní, ale chtějí vzít život do vlastních rukou a plnit si své sny. Jste jedním z nich? Staňte se součástí UniCredit, přední mezinárodní bankovní skupiny ve střední a východní Evropě.

Náplň práce

Aktuálně obsazujeme pozici Bankéře pro svobodná povolání v Brně v pobočce Kobližná. Hledáme na ni aktivního člověka s chutí do obchodu, profesionálním vystupováním a se zájmem o tuto významnou klientelu.

Hlavní činnosti:

  • odpovědnost za profesionální péči o klienta v tomto segmentu
  • odpovědnost za budování dlouhodobých vztahů a udržení pravidelných kontaktů se všemi klienty v portfoliu
  • odpovědnost za přiřazené portfolio
  • poskytování služeb v maximálním rozsahu, provádění aktivního cross-sellingu podle individuálních a obchodních potřeb klientů
  • aktivní akvizice nových klientů, práce s akvizičními nástroji
  • odpovědnost za kontrolní činnosti
  • aktivní spolupráce s kolegy s ostatních segmentů (Small Business a podobně)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • kompetence na požadované úrovni pro danou pozici
  • orientace na prodej, řízený výkon, schopnost rychle se učit
  • zkušenosti s obsluhou klientů segmentu svobodných povolání výhodou
  • dlouhodobě velmi dobré dosavadní obchodní výsledky
  • znalost produktů určených pro segment Affluent (především investice, úvěry a vklady), základní znalost produktů segmentu Mass a Small Business
  • znalost a zájem o situaci na trhu a u konkurence
  • vynikající komunikační schopnosti
  • proaktivní s pozitivní přístup

Nabízíme

  • samostatnou práci s kontaktem s významnou klientelou
  • možnost získat zajímavé zkušenosti a uskutečnit kariérní růst v rámci banky či skupiny UniCredit
  • možnost učit se novým věcem prostřednictvím interního vzdělávání a rozvojových programů
  • přátelský pracovní tým

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Za interní výběrové řízení zodpovídá příslušný HR Business Partner Zuzana Masaryková.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Kateřina Gruňová